دلایل برای بازدید

در منطقه خاورمیانه وآفریقای شمالی برای رسیدن به  150میلیارد دلارتا سال 2017  در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات هزینه شده است.

این به این منظور است که کسب و کارها در تمامی اشکال و اندازه ها در حال به روز رسانی کردن سیستم هایشان ، سرمایه گذاری دربخش فنی و تبدیل به فناوری هستند تا بتوانند تبدیل به سازمان شوند.

در مرکز این رشد ،هفته فناوری جیتکس وجود دارد. یک دلیل محکمی است برای بازدیدکنندگان که سالانه از سراسر جهان برای بازدید هفته تکنولوژی جیتکس حضور پیدا می کنند.

در جیتکس حضور پیدا کنید، برای:

یادگیری

از آخرین نوآوری های سراسر دنیای فناوری به  همراه مهم ترین آموزه هایی که برای دستیابی آسان به این جایگاه نیاز است با خبر بمانید.

شبکه

ارتباطات حیاتی با کارشناسان صنعت ، تاثیرگذاران و تصمیم گیرندگان ارشد برای شروع طرح ریزی بنیان آینده ایجاد کنید.

کشف کردن

همراه با نوآوری های مربوط به صنعت خود با زنجیره ای از نمایش های زنده تبدیل فناوری در زمینه کسب و کارتان همراه شوید  

رشد

 پتانسیل های واقعی فناوری خود را با مجموعه ای ازسخنرانی های  کارشناسانه و نمایش  محصول به منظور نیرو مندسازی گام بعدی در تحول صنعتتان آزاد سازید.

نوآوری

مسیر نوآوری درفناوری صنعت خودتان را با پیوستن به جامعه  کارشناسان برجسته جهانی  صنعت، مراکز تحقیق و توسعه و قطب های نوآوری هدایت کنید.

 

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper