محمدرضا طلائی رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه ی اتاق ایران با بیان لزوم حضور حداکثری شرکت‌های ایرانی در بازار بین‌المللی برای بهره‌برداری از چشم‌انداز ِ مثبت ِ بازار، از برقراری پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه‌های تخصصی خبر داد. 

وی با بیان ِ تلاش صورت گرفته از سوی ِ کمیسیون در جهت شناساندن ِ وضعیت ِ موجود اقتصاد فاوا از نظر حجم بازار و وجود زیرساخت‌ها به شکل مدون به طرف های خارجی، حضور گسترده و قوی شرکت‌ها و شروع همکاری بین المللی را گام دوم برای تقویت بنیه ی اقتصاد فناوری اطلاعات کشور به ویژه در بخش خصوصی دانست. طلائی ضمن تشریح تلاش های صورت گرفته در زمینه ی تسهیل حضور شرکت های ایرانی در بازار بین‌المللی از تفاهم با صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه‌ی صنایع الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت، جهت پرداخت تسهیلات ارزان قیمت با نرخ زیر 10 درصد خبر داد. بر این اساس شرکت‌های حاضر در پاویون ملی فناوری اطلاعات ایران در نمایشگاه های تخصصی و مهم ِ صنعت فاوا، تسهیلاتی را برای پوشش کامل هزینه‌های این رویداد دریافت می‌کنند. بر اساس تفاهم، این تسهیلات با دوره ی استراحت سه ماهه و بازپرداخت حداقل یک ساله به شرکت های حاضر در پاویون ملی فناوری اطلاعات پرداخت خواهد شد.

 

پیوست ها:
فایلحجم فایل
دانلود این فایل (tashilat-edit.pdf)کاربرگ تقاضای تسهیلات شرکت در نمایشگاه315 Kb

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper