بیش از 4 هزار شرکت با حضور در دوبی به معرفی آخرین محصولات خود در شاخه‌های مختلف فناوری پرداختند.

این رویداد که موثرترین و مهم‌ترین نمایشگاه فناوری در سطح منطقه خاورمیانه است در طی پنج روز برگزاری به معرفی استارت‌آپ‌های مختلفی پرداخت که با ایده‌های فناورانه و نوآورانه خود سعی در جذب مخاطب و از آن مهم‌تر سرمایه‌گذار داشتند.
علاوه بر نگاه ویژه جیتکس 2016 به استارت‌آپ‌ها؛ در زمینه‌های دیگری نیز شاهد استفاده از فناوری‌های روز دنیا بودیم. از ساخت خودروهای چاپ سه‌بعدی گرفته تا ترن هوایی با استفاده از واقعیت مجازی.
علاوه بر این‌ها؛ پهپادها و واقعیت افزوده نیز در این نمایشگاه حضوری فعال و پررنگ داشتند.
اما به جرأت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نمایشگاه امسال حضور استارت‌آپ‌ها از 60 کشور دنیا بود؛ چیزی که تا به‌حال در هیچ نمایشگاه استارت‌آپی دیگری در دنیا دیده نشده است. حدود 410 استارت‌آپ در دوبی حضور داشتند.
شعار نمایشگاه امسال؛ 'Re-Imagining Realities' بود که هدف از آن؛ تغییر و حرکت به سمت دنیای دیجیتال بود. دنیایی که می‌تواند با ایده‌های ناب باعث تغییر و تحول اساسی در زندگی انسان‌ها شود.
هم‌چنین در این نمایشگاه شاهد برگزاری همایش‌های متعدد با حضور سردمداران صنایع بودیم که بحث‌های طولانی و مفیدی در زمینه‌های مختلف مطرح کردند. این صنایع شامل مارکتینگ؛ بهداشت و درمان؛ مالی؛ شهرهای هوشمند؛ آموزش و انرژی بود.
سامسونگ با ایجاد بزرگ‌ترین تجربه 4D داخل محیط بسته توانست یک رکورد جهانی را به‌نام خود ثبت کند و پاناسونیک هم بالون‌های بدون سرنشین را معرفی کرد که می‌تواند در رویدادهای عظیم و بزرگ مورد استفاده قرار بگیرد.
جیتکس 2016 روز پنجشنبه 29 مهر برابر با 20 اکتبر بکار خود پایان داد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

درباره ی جیتکس:

برای سی و هفتمین سال متوالی، از منظر صاحب نظران و پیشگامان تکنولوژی،  هفته ی تکنولوژی جیتکس؛  بعنوان رویدادی که میتواند بازی های تجارتی را به نفع کسب و کار شما تغییر دهد، شناخته و معرفی میشود و حضور در این رویداد که در دبی (شهر پیشگام  عرصه ی تکنولوژی) برگزار میشود؛ میتواند شانس بسیاری را برای موفقیت کسب و کارتان به ارمغان بیاورد. 

با ما تماس بگیرید:

فروش نمایشگاهی

برای تعامل با هفته ی تکنولوژی جیتکس

و بحث در رابطه ی راهکارهای موجود

برای مشارکت شرکتتان، لطفا ایمیل بزنید به:

marketing@irgitex.com

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید دکتر بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه حکیمی، پلاک 15، طبقه پنجم شرقی

info@imuzh.com
تلفکس: 2188175232 98+
تلگرام: 00971507146040

 

 

 

 

 

JoomShaper